KABARET BRAVO NAŽIVO

LOSERS CIRQUE COMPANY

VSTUPENKY

TVŮRCI

Režie :

Matyáš Ramba, Lukáš Macháček

Choreografie:

Matyáš Ramba, Michael Heriban a akrobaté Losers Cirque Company

Kostýmy:

Lucie Červíková

Light design:

Michael Bláha

Zvuk:

Karel Mařík

Produkce:

United Arts

Stream

Frame Production s.r.o.

O INSCENACI

Nenechte si ujít náš největší a nejnáročnější projekt těchto měsíců: streamovanou show s názvem Kabaret Bravo NAŽIVO! Dali jsme do toho duši a přivedli k životu naše nejbláznivější nápady. Bude to VELKÉ, BAREVNÉ a VE SKVĚLÉ KVALITĚ. HA HU!

V systému GoOut si můžete zakoupit přístup ke streamu. Vybírat můžete z pěti cenových kategorií, cena začíná už na 100 Kč.

Hlavním hrdinou našeho příběhu je nadějný herec a akrobat, kterému pandemie a bezpečnostní opatření převrátily život naruby. Začátek streamu začíná ve chvíli, kdy se rozhodne vloupat do divadla, které je kvůli opatřením zavřené.

Prozatím si můžete přečíst co předcházelo našemu streamu v Divadle BRAVO!

Kabaret BRAVO Naživo – Co tomu předcházelo

Byl jednou jeden nadějný student herectví, říkejme mu třeba Mates. Toužil se stát tím nejslavnějším a nejuznávanějším hercem na celém světě. Dřel na sobě, trénoval, studoval… ale do jeho velkolepých plánů zasáhla pandemie, lockdown a hlavně uzavření všech divadel, kin a vůbec všech kulturních zařízení. Nezbylo mu nic jiného než se realizovat prostřednictvím sociálních sítí.
 
První Matesův skeč sklidil slušný ohlas a jeho srdce zaplesalo radostí, že může i v této pro kulturu velmi smutné době své sledující potěšit. Uzavřený doma experimentuje a rozhodne se nazkoušet pár fíglů hodných správného cirkusáka, stává se z něj virtuální vrhač nožů! Světla reflektorů a divadelní jeviště mu ale schází stále víc a víc.
 
Mates pokračuje ve svých skečích a nemůže se dočkat, až své v karanténě nabyté triky bude moci předvést živému publiku. Zprávy o uvolnění opatření pro divadla sice stále nepřicházejí, ale k našemu hlavnímu hrdinovi toužícímu po slávě se přes známé známých a kamarády jeho kamarádů dostane zajímavý drb: Divadlo BRAVO! prý žije! Matesovi ta věta nedá spát a rozhodne se jednat.
 
Divadlo BRAVO! prý žije – tak zněla ta záhadná věta, která k Matesovi doputovala. Zrovna když na zahradě piloval své triky se sekerou, dostal nápad: do divadla se potají vloupá a celému světu ukáže, jak to s tou živostí kultury doopravdy je! Vybavil se náčiním hodným těch nejvlivnějších influencerů: baterkou, mobilem a selfie tyčí. Co všechno v divadle objeví? Opravdu divadlo žije? Kdo tam na něj čeká? A stane se díky streamované prohlídce slavným? 
 
To vše se dozvíte již brzy! Stream z Divadla BRAVO! proběhne 16.12. od 20:00! 

ÚČINKUJÍCÍ

Performeři:​

Mates Petrák, Jindřich Panský, Lukáš Macháček, Vítězslav Ramba, Matyáš Ramba, Martina Illichová, Kristýna Stránská, Jana Telcová, Nikol Kopáčová, Karolína Křížková, Sára Stoulilová, Ivona Szantová, Šárka Šárka Tětěruková, Petr Dlugoš, Adam Rameš, Lukáš Borik, Martin Scháňka, Petr Dvořák, Tomáš Hrubý, Tomáš Pražák, Petr Horníček, Radim Vizváry, Ondřej Havlík - Endru

Kapela​

Josefina Horníčková, Vladimír Mikláš, Miloš Klápště, Michael Nosek

ZÁKLADNÍ INFORMACE

55 minut

6 let

16.12. 2020

FOTO

divadlo žije