AKTUALITY

OBNOVENÁ PREMIÉRA THE LOSERS

Nejúspěšnější novocirkusové představení THE LOSER(S) se po téměř 10 letech dočká nového obsazení. V pilotním projektu předního českého souboru Losers Cirque Company se vymění ústřední pětice akrobatů, kteří se divákům poprvé představí na domovské scéně v Divadle BRAVO! už 30. 10. 2023

Inscenace THE LOSER(S) vznikla společně s Lůzry v roce 2014 pod taktovkou režiséra,  choreografa a autora námětu Jarka Cemerka. Představení se stalo téměř okamžitě hitem a vyprodalo sály napříč Českem i Evropou. „Když nastala volba, jestli THE LOSER(S) ukončíme nebo přeobsadíme, bylo to šílené dilema. K rozhodnutí přispěli i samotní diváci, kteří tento kus viděli už třeba desetkrát. Varianta s novými tvářemi se tak ukázala jako jediná správná,“ popsal principál Losers Cirque Company a umělecký šéf Divadla BRAVO! Petr Horníček.

Ten stejně jako režisér Jarek Cemerek věří, že fanoušci jejich volbu ocení. „Byla to pro mě teď úplně jiná práce než v roce 2014. Tehdejší obsazení tvořili převážně mladí akrobaté, ze kterých vyzařovala jakási klukovština. Nyní uvidíte jedno celé generační rozpětí, což přinese jinou, novou kvalitu představení,“ prozradil Cemerek. Ženské role zůstávají v představení stejné a diváci nepřijdou ani o zábavnou letušku Vandu, kterou i nadále ztvární hudebník Ondřej Havlík alias Endru.

B! Café

Zavítejte při návštěvě Divadla BRAVO! do naší nové divadelní kavárny. Těšit se můžete na vynikající cukrářské výrobky z rukou poctivých řemeslníků.

Váš den můžete v kavárně nastartovat pestrým Brunch Menu, které je plné vyvážených snídaní vždy z čerstvých a pečlivě vybraných surovin. Podává se navíc po celý den. 

Během týdne ochutnejte lahodné polévky a moderní obědová jídla sestavená pro lehké a plnohodnotné občerstvení. Kavárenský bar vás potěší svou širokou nabídkou vychytaných nápojů, a to od kávy až po rafinované koktejly. 

Nápoje i většinu jídel si můžete sníst na místě nebo vzít s sebou v komspotovatelných BIO obalech či vratných obalech @otockelimek.

Otevírací doba:
Pondělí – Sobota: 9:00–21:00
Neděle: 9:00–20:00

Kontakt:
tel: +420 734 560 658
e-mail: b.cafe.office@gmail.com

POHÁDKOVÉ NEDĚLE

I v letošní sezoně myslíme na malé diváky. Srdečně vás zveme na některou z našich kouzelných nedělních pohádek, které v dětech probouzí touhu něco nového vyzkoušet a podívat se na svět z jiného úhlu.