AKTUALITY

Andělská cesta do pekla

Naši milí braničtí i okolní! Akrobaté Losers Cirque Company a tým Divadla BRAVO! vás ve spolupráci s kavárnou Periferie Cafe zvou na kouzelnou mikulášskou výpravu s názvem Andělská cesta do pekla. Těšte se na tematickou akrobatickou show, rajskou hudbu a sladký balíček pro každé dítě s platnou vstupenkou.

Vstupenky jsou v prodeji v síti GoOut Akce začíná 5. 12. v 17:30 před Periferie Cafe (Branická 473/49). Vás a vaše ratolesti čeká nebeské hudební číslo, kterým naše pouť začne. Poté se společně přesuneme do prostor Divadla BRAVO!, což je cca 200 m chůze. Následuje akrobaticko-taneční show v podání performerů Losers Cirque Company, která je speciálně komponovaná pro tento sváteční večer. Účast nám přislíbil sám Mikuláš.

Noc divadla BRAVO!

Komentovanou prohlídku divadla doprovodí poutavý storytelling a zavede návštěvníky do míst, kam by se za běžného provozu nedostali. Dostanou možnost podívat se na práci akrobatů z jiného úhlu, a to doslova.

Ani zdaleka se nejedná o odborný výklad historie budovy a okolí. Lůzři pojali prohlídku své vlastní scény civilně a přimíchali do ní špetku svého osobitého humoru a nadhledu.

V roli průvodce se představí moderátor, nepřekonatelný vypravěč Justin Svoboda.

Nábor nových členů do skupiny Losers Cirque Company

Přijď ukázat, co umíš, v neděli 13. listopadu 2022 v 10 hodin do sportovní haly TJ Bohemians, Slovenská 2205/2, 101 00 Vinohrady

S sebou si vezmi věci na cvičení, případně pomůcky pro svoji dovednost (např. stálky, věci pro žonglování atd.)

TĚŠÍME SE NA TEBE, BUDE TO ZÁBAVA!

POHÁDKOVÉ NEDĚLE

I v letošní sezoně myslíme na malé diváky. Srdečně vás zveme na některou z našich kouzelných nedělních pohádek, které v dětech probouzí touhu něco nového vyzkoušet a podívat se na svět z jiného úhlu.

PŘEKVAPENÍ

Chystáme pro vás velké překvapení, novou kavárnu Divadla BRAVO! Svou první kávu, limonádu či sklenku vína si v ní budete moci vychutnat již velmi brzy.