Protože máme nově svojí vlastní scénu, Divadlo BRAVO, poprvé se zapojujeme do krásné akce Noc divadel, i když v trochu netradiční formě.
 
Rozhodli jsme se vám zprostředkovat námi komponovaný program, ve kterém vám předvedeme naše těžce natrénované akrobatické triky, taneční čísla a necháme vás nahlédnout i na trénink členů Losers Cirque Company, kam za běžných okolností nikoho nepouštíme. 


 
Pokud si svou večerní procházku naplánujete Branickou ulicí, necháme vás nahlédnout přímo do divadla. Nebojte se, akrobaté budou v bezpečné vzdálenosti. Prosíme vás jen o nasazení roušky a dodržování bezpečnostních rozestupů. Část našeho týmu se na vás na adrese Branická 411/63, od šesti večer do půl deváté!
 


Kdy? 

sobota 21.11.2020, 18-20.30 hod
 
📍Kde? 

Zdarma a bez nutné registrace na odkazu:
www.twitch.tv/loserscirquecompany

+ možnost osobního nahlédnutí do divadla na adrese Branická 411/63 v sobotu večer
 
🤸‍♂️Co?

Novocirkusová show popírající gravitační zákony. Akrobacie v páru i skupinové vystoupení. Akrobatický tanec. Závěsná akrobacie na strapsech. Cyr wheel – tanec v kruhu. Trénink Losers Cirque Company. 


 
Akrobatické vystoupení vás čeká každou půlhodinku (18:00, 18:30 ,19:00, 19:30, 20:00, 20:30). V mezičasech můžete sledovat naše tréninky. Také nám můžete napsat do chatu na twitchi, popovídat si s námi a pozdravit nás. HA HU!

DIVADLO NOVÉHO CIRKUSU A PANTOMIMY

NEWSLETTER

Chcete vědět o všem, co chystáme, jako první? Získejte informace co nejdříve a staňte se naším věrným fanouškem.

KONTAKT:

E-mail: info@divadlobravo.cz
Tel.: +420 731 153 139‬