ENDRU & JEN HOVORKA

feat. JOSEFINA

ENDRU & JEN HOVORKA

feat. JOSEFINA

VSTUPENKY

O KONCERTU

Přijďte si užít našláplý večer plný nepředvídatelných melodií a rytmických groovů v gotických zahradách v srdci Prahy! Letní scéna nazvaná Losers v Anežce nabízí především novocirkusovou akrobacii, tentokrát vás ale čeká akrobacie poslechová – kdo jiný by se toho chopil, než Duo mágů ve složení Endru a Jen Hovorka, kteří rozezní Anežský klášter tak, jak dovedou nejlépe: propojením beatboxu, loopingu (nahráváním unikátních zvukových smyček a jejich vrstvením) a klávesových nástrojů. 
 
Oba hoši se dokáží naladit na vlnu posluchačů a společně s nimi dát dohromady hudební dílo, které už se v této podobě nikdy nebude opakovat. Ženský element a dávku elegance této improvizační jízdě dodá featuring zpěvačky Josefiny Horníčkové a jejího podmanivého hlasu. 
 
Jak bude večer probíhat, určí sami diváci a nálada, se kterou na akci dorazí! Garantujeme 100% improvizaci, 100% nasazení a také to, že pokud do zahrad přijdete se skvělou energií, čeká vás nezapomenutný zážitek a domů povalíte ještě lépe naladěni.
 
Pokud jste looping naživo ještě nikdy neslyšeli, jste v těch nejlepších rukách: Endru má na svém kontě titul mistra světa. Příznivci Losers Cirque Company ho mohou znát v nezapomenutelné roli letušky z kultovního představení The Loser(s), kde zajišťuje živou hudební složku celého představení. JeN Hovorka je MC, beatboxer, multižánrový klapkohráč a producent, který především jako klavírista spolupracuje s mnoha umělci po celé české a slovenské hudební scéně – za všechny zmiňme kapelu Prago Union. Hlas Josefiny Horníčkové znají z představení Konkurz a Kolaps.