COMM.UNI.TY

CONTEÁTR

TVŮRCI

Námět, choreografie a režie:

Linda Rančáková, Vendula Poznarová

Dramaturgie:

Adéla Stodolová

Kamera, střih, projekce:

Tomáš Nováček, Helga Stock

Výtvarná spolupráce, kostýmy:

Veronika Moudrá

Hudba:

DJ Peter Adamov

Produkce:

Natálie Matysková, Vendula Poznarová, Contemporary Theatre

O INSCENACI

Multimediální a multižánrové taneční představení na motiv japonského psychologického testu „Krychle“. Na archetypálních vztazích milostného trojúhelníku, solitérství a rodičovských vzorů sledujeme vývoj uzavřeného člověka s tendencí ke stereotypu a samotářství. Proplouvá životem, až ho série nečekaných situací vyvede z automatizovaných schémat, začne zkoumat rizika interakce a sám se do ní pouštět. Postupně se stává společensky angažovaným – komunitním mediátorem. Zamyšlení nad možnostmi jedince ve společnosti, prospěšností a rizikem komunit, síle a slabosti charismatické osobnosti a jeho vlivu na blízké okolí až širokou veřejnost.

Comm.UNI.ty je sběrný multimediální seriál, který se zabývá komunitami lidí – vzájemnou komunikací, pokusy o kontakt nebo únik ze společnosti, vzestupy a pády v osobním vývoji a intimních vztazích i v širším sociálním okruhu. Projekt vzniká v rozmezí několika let a postupně odhaluje příběhy jednotlivých hrdinů z prvního dílu.

ÚČINKUJÍCÍ

Interpretace:

Matouš Ruml, Kristína Martanovičová, Svatava Kobzová, Tomáš Pražák, Petra Hájková, Zuzana Havrlantová, Jitka Tůmová, Robin Šeba

ZÁKLADNÍ INFORMACE

60 minut

15 let

11.5. 2019, Trifot

VIDEO

FOTO