BATOLIŠTĚ BRAVO

Batolí se vám doma budoucí akrobat nebo herec? Přijďte to zjistit a pobavit se se svými nejmenšími do Divadla BRAVO! Minifestival pro děti do 3 let se vrací na Braník a svolává všechny rodiče, kteří si chtějí s dětmi vyzkoušet něco nového a užít si trochu té divadelní zábavy. 

I tentokrát jsme přizvali ke spolupráci spřátelené soubory s interaktivními představeními. Program odehrají přímo na našem jevišti, které jsme pro bezpečí dětských kolínek i čelíček vyměkčili. Pro ještě větší pohodlí budou na jevišti připravené také deky. Ale nebojte, nezapomínáme ani na potřeby rodičů, kterým bude po celou dobu k dispozici naše nová kavárna.  

PROGRAM

DUBEN

No data was found

JÁ, TY A TO

Abstraktní pojednání o kulatosti světa pro nejmenší.

Svět je kulatý, svět se točí. Pojďte se točit taky! Vydejte se společně s kosmonauty na dobrodružnou cestu galaxií, třeba na svítící planetu nebo planetu z heboučkého plyše! Tanečníci provedou nejmenší diváky světem kolem dokola.
 
Pro děti od 10 měsíců do 3 let a jejich rodiče.

POJĎ SI HRÁT

Divadelně hudební představení kytaristy Lukáše Sommera a mima Vojtěcha Svobody pro nejmenší diváky.

Jednoduchou, hravou formou se děti pozvou do světa pantomimy, kde aby divák něco viděl, musí zapojit svoji fantazii a představivost. Před dětmi se pak budou objevovat příběhy, jednotlivé předměty, zvířata a postavy, vše s živým hudebním doprovodem. Hudba s pohybem se budou doplňovat i střídat, aby si pozornost malého diváka odpočala a aby si naplno užil 45 minut zábavy a umění.

DÍVEJ SE

Imaginární svět mima se potká s vnitřním světem dětí. A vznikne jeden společný, ve kterém si budou všichni hrát a dívat se. Mim děti provede přírodou, světem zvířat i všedním dnem. Navzájem své světy obohatí. Zvaní jsou samozřejmě i dospělí. Na prázdném jevišti – hřišti pro děti i dospělé vznikne vše možné i nemožné. Stačí se jen dobře dívat.

Pantomima pro malé objevitele i pozorovatele od 0 do 5 let i dospělé.

PRAKTICKÉ INFORMACE

Každé batole, které se programu aktivně zúčastní, potřebuje svůj vlastní lístek stejně jako každý rodič. Výjimku mají miminka do 6 měsíců. 

Svačinu s sebou? Záleží na vás. V sále i na jevišti je dovolené svačit z domova přinesené mňamky nebo dobroty z naší kavárny. Buďte ale prosím ohleduplní a snažte se eliminovat možné skvrnky na oblečení svém i ostatních. 

Parkoviště pro kočárky bude samozřejmě zdarma, a to uvnitř divadla. Personál vám rád pomůže najít vhodné parkovací místo.

FOTO