BATOLIŠTĚ BRAVO

Batolí se vám doma budoucí akrobat nebo herec? Přijďte to zjistit a pobavit se se svými nejmenšími do Divadla BRAVO! Minifestival pro děti do 3 let se vrací na Braník a svolává všechny rodiče, kteří si chtějí s dětmi vyzkoušet něco nového a užít si trochu té divadelní zábavy. 

I tentokrát jsme přizvali ke spolupráci spřátelené soubory s interaktivními představeními. Program odehrají přímo na našem jevišti, které jsme pro bezpečí dětských kolínek i čelíček vyměkčili. Pro ještě větší pohodlí budou na jevišti připravené také deky. Ale nebojte, nezapomínáme ani na potřeby rodičů, kterým bude po celou dobu k dispozici naše nová kavárna.  

PROGRAM

KVĚTEN

No data was found

FILHRAMONIŠTĚ

Hudba rozvíjí kreativitu a její spojení se závěsnou akrobacií zaujme i ty nejmladší návštěvníky. Zaposlouchejte se do mozaiky lidové hudby v kombinaci s tou elektronickou během představení Filharmoniště. Unikátní zážitek vám i vašim ratolestem připraví houslistka, violistka a zpěvačka Gabriela Vermelho společně s akrobatkou Josefínou Ester Vandasovou z Losers Cirque Company.
https://www.filharmoniste.cz/

HMYZÍ HOTEL - FYSIOART

Putování světem hmyzích hrdinů, nahlédnutí do dřevěných chodbiček, pod hlínu i vodní hladinu, na stromy a rozkvetlé louky. Divadelní představení Hmyzí hotel dá malým človíčkům možnost poznat sotva viditelná zvířátka, čímž je motivuje k hledání vztahu k přírodě a miniaturním tvorům. Specificky vystavěná inscenace pro batolata podporuje jejich smyslové vnímání, cílí na rozvoj představivosti a probuzení jejich zájmu o estetické aktivity. Podprahově také rozvíjí základy řeči, pracuje s rezonancemi a vibracemi, seznamuje děti s přírodními materiály včetně různých druhů dřeva. S maximální citlivostí pak zapojuje zvuky a hudbu, světlo, pohyb a dotek.
https://www.fysioart.cz/hmyzi-hotel-bzzz/

BATOSNĚNÍ - STUDIO DAMÚZA

Není ukolébavka jako ukolébavka. Touto vás provedou dva hrdinové – Pom a Luli, kteří putují postelovou krajinou-nekrajinou a potkávají Béé, Haf, Trututú, BAF! i Brum. Představení uvede děti do světa zvuků, hlasů, pohybů, dotyků a loutek, se kterými si mohou pohrát i po představení. Inscenace je inspirována knihou Petry Kubáčkové O andělovi, noční můře, statečném medvídkovi, hodném slonovi, opici a divoké huse a nespícím Toníčkem.
https://damuza.cz/batosneni/

PRAKTICKÉ INFORMACE

Každé batole, které se programu aktivně zúčastní, potřebuje svůj vlastní lístek stejně jako každý rodič. Výjimku mají miminka do 6 měsíců. 

Svačinu s sebou? Záleží na vás. V sále i na jevišti je dovolené svačit z domova přinesené mňamky nebo dobroty z naší kavárny. Buďte ale prosím ohleduplní a snažte se eliminovat možné skvrnky na oblečení svém i ostatních. 

Parkoviště pro kočárky bude samozřejmě zdarma, a to uvnitř divadla. Personál vám rád pomůže najít vhodné parkovací místo.

FOTO