MiMJOVÉ

LOSERS CIRQUE COMPANY

MiMJOVÉ

LOSERS CIRQUE COMPANY

Premiéra

Konečně je to tady! S radostí vám oznamujeme NOVÝ TERMÍN premiéry našeho nejnovějšího rodinného představení pro děti i dospělé s názvem MiMJOVÉ. Do svých diářů si zapište datum 25.9.2020! Na této zábavné pantomimicko-akrobatické podívané jsme pracovali přes rok. Premiéru měla mít v březnu letošního roku, ale koronavirová opatření ji oddálila až na podzim. O to víc se těšíme na to, jak vám bude líbit!

Jako v každé správné pohádce diváci přihlíží boji dobra a zla: vládkyně temnoty si svými nadpřirozenými schopnostmi podmanila již skoro celou Zemi a zastavit ji může pouze zkušený znalec bojových umění v doprovodu svých učňů. Jak souboj dopadne, vám neprozradíme, slíbíme ale show OBŘÍCH rozměrů – a to doslova!

Stále jsme vás na představení nenalákali? Získá si vás herecké obsazení. Příznivci pantomimy se mohou těšit na výjimečnou souhru Radima Vizváryho a Vandy Hybnerové (v alternaci s Annou Polívkovou a Irenou Kristekovou). O akrobatickou podívanou se postarají Lůzři Jindřich Panský, Matyáš Ramba a Mates Petrák. Promyšlené kostýmy, hudba a lightdesign pak netradiční pohádku pozvednou na zcela novou úroveň.

PREMIÉRA

PÁ 25.9. 2020

v 18:00

NE 4.10. 2020

v 15:00

NE 1.11. 2020

v 18:00

NE 20.12. 2020

v 15:00

O inscenaci

Zlá panovnice si díky svým nadpřirozeným schopnostem podmanila už skoro celou zemi. Její snažení se pokusí zvrátit Mimja, bojovník ovládající starodávné bojové umění. Sám to ale nezvládne. Proto přijímá do učení tři výrostky, kteří mu pomůžou královnu porazit. Jedině společně mají šanci do země navrátit klid a mír. Podaří se jim to?

Losers Cirque Company poprvé v historii uvádí představení i pro ty nejmenší. V dobrodružném příběhu boje dobra proti zlu nechybí akrobacie, pantomima a humor.

Informace

Délka představení

50 minut

Vhodné od

6 let

Premiéra

25.9. 2020

Tvůrci

Režie:

Radim Vizváry

Scénář:

Matěj Randár, Radim Vizváry, Petr Horníček

Dramaturgie:

Matěj Randár

Hudba:

Ivo Sedláček

Kostýmní výtvarník:

Marek Cpin

Design zvířat:

Tomáš Martin

Výroba zvířat

Jiří Enoch

Scénografie:

Petr Horníček

Light design:

Michael Bláha

Zvuk:

Karel Mařík

Produkce:

United Arts

Účinkující

Královna Hidora:

Vanda Hybnerová, Anna Polívková, Irena Kristeková

Mimstr Tori:

Radim Vizváry

Mimja Neko:

Matyáš Ramba

Mimja Kuma:

Mates Petrák

Mimja Saru:

Jindřich Panský

Projekt vzniká za podpory Magistrátu hlavního města Praha a Ministerstva kultury ČR.​

Video

Galerie